Kurs przygotowujący do SAT

SAT (Scholastic Assessment Test) to test stosowany przy rekrutacji na uczelnie wyższe w Stanach Zjednoczonych. Egzamin SAT jest również akceptowany przez niektóre prestiżowe uczelnie w Europie i w Kanadzie, dając szeroki wachlarz możliwości edukacyjnych.

SAT ocenia zdolności analitycznego myślenia, umiejętności rozwiązywania problemów oraz wiedzę z zakresu matematyki, języka angielskiego i pisania esejów.

Kurs przygotowujący do egzaminów SAT w LAL:

Czas trwania: 60 godzin zegarowych

Start: 12 października 2024

Spotkania:  soboty, godz. 10.00-13.00

Grupy: od 6 do 8 osób

Lokalizacja: Liceum Artes Liberales, ul. Ogrodowa 58, 7. piętro, 00-876, Warszawa (stacjonarnie)

Cena: 7900 zł (jest możliwość płatności w ratach, a przy jednorazowej wpłacie obowiązuje rabat w wysokości 2%)

Doświadczony instruktor: Sławek Mincewicz to ekspert w przygotowaniach do SAT z  ponad 20-letnim doświadczeniem. Absolwenci jego kursów skutecznie starali się o miejsca na najlepszych  amerykańskich uczelniach.

Kompleksowe materiały dydaktyczne: Kurs obejmuje materiały dostosowane do wymagań egzaminu SAT, eliminując konieczność dodatkowych zakupów.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt na sat@lal.edu.pl.

Liczba miejsc ograniczona.